© Copyright 2011 Antsim İnşaat Taahhüt Mimarlık Ltd. Şti.
Antsim İnşaat Taahhüt Mimarlık Ltd. Şti. 2010 yılında kurulmuş, genç, dinamik, güvenilir özellikleri ile Antalya ve çevresinde yer alan kuruluşlara, BASF Yapı Kimyasalları, Duratek ve  Jotun boya bayilikleri ile nitelikli çözümler sunmaktadır. Yoğunlukla su, ısı ve ses yalıtımı hizmetlerini vermekle birlikte her türlü inşaat işlerini temelden çatıya gerçekleştirebilecek deneyim ve ekibi bünyesinde barındırmaktadır.
2011 Şubat - Mayıs ayları arasında gerçekleştirilen Berke Ranch inşaat, tadilat işlerine bu anlamda bakıldığında, firmamız, betonarme inşaat, duvar, sıva, dekoratif sıva, su yalıtımı, ısı yalıtımı, ahşap işleri, pvc doğrama, elektrik ve su tesisatları, mobiya işleri, spor sahaları bakımı ve boyanması gibi çeşitli inşaat ve tadilat işlerini anlaşma süresinde ve kendisinden beklenen kalitede gerçekleştirmiştir.


Aynı dönemde firmamız, Kiriş bölgesinde yer alan Limak Limra Hotel'in toplamda yaklaşık 8.000 m2 büyüklüğünde banyo seramik kaplama işlerini, Kemer Tantur binası tadilatını, Antalya ve Isparta'da çeşitli binaların mantolama işlerini gerçekleştirmiştir.

Yine firmamız Beldibinde yer alan Rixos Sungate Hotel'de poliüretan zemin kaplama, cam tekstili ile duvar kaplama,  Mescid renevasyonu gibi çeşitli inşaat kalemlerini gerçekleştir-miştir. Özellikle Mescid renevasyonunda gerçekleştirilen masif oyma kapılar görülmeye değerdir.
Lydion mücevherat firmasının Sungate Hotel şubesi tadilatının söküm, betonarme yapısı-nın özel makinelerle kırılarak atılması gibi işlerde firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.


Antalya Konyaaltı'nda yer alan Hillside Su Hotel poliüetan zemin kaplamaları, banyolarının poliüretan kaplamaları da özel makineler yardımı ile yine firmamız tarafımızdan süresinde ve kendinden beklenen kalitede gerçekleştirilmiştir.


Antalya Serbest Bölge'de yer alan Maquet firması ek binalarında epoksi zemin kaplama işleri firmamız tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.


Firmamız bünyesinde barındırdığı çeşitli ürün bayilikleri ve deneyimli kadrosu ile bölgesine nitelikli hizmet vermeye devam etmektedir.